IK UPPSALA FOTBOLL
Passionerade Moderna Inkluderande
Kontakt

LEDNING

Ordförande: Linda Zillén 

linda.zillen@uppsalafotboll.se | 0768 64 03 34

Sekreterare: Fredrik Mattsson

fredrik.mattsson@uppsalafotboll.se | 0736 40 91 71

Medlemsansvarig: Peter Mattsson

peter.mattsson@uppsalafotboll.se | 

Kassör: Helen Åsbrink

helen.asbrink@uppsalafotboll.se | 0722 22 87 87

Klubbchef: Gunnar Källsten

gunnar.kallsten@uppsalafotboll.se | 0722 01 01 81

Marknad: Mikael Lyckberg

mikael.lyckberg@uppsalafotboll.se | 0706 74 50 22

 

WEBB

Webbredaktör: Linda Zillén

linda.zillen@uppsalafotboll.se | 0768 64 03 34

 

LEDARSTAB

Huvudtränare Elitlag/Sportchef: Fredrik Bernhardsson

fredrik.bernhardsson@uppsalafotboll.se | 0768 09 03 06

Lagledare: Daniel Bengtsson

daniel.bengtsson@uppsalafotboll.se | 0730 35 57 02

Assisterande tränare Elitlag: Per Hansson

0703 23 21 22

Huvudtränare F19: Malin Ericsson

malin.ericsson@uppsalafotboll.se | 0709 38 24 92

Assisterande tränare F19: Anders Ferngren

070-452 42 86

 
Huvudpartner
Partners
Mediapartners
Nätverkspartners
Stödpartner